Już w najbliższą środę 28 września o godzinie 17:00 zapraszamy na pierwsze szkolenie RoboExpert obejmujące tematykę kompetencji miękkich w zakresie pozyskiwania środków finansowych, które poprowadzi Dyrektor do spraw komunikacji w Pratt & Whitney Rzeszów – Andrzej Czarnecki. Szkolenie odbędzie się w dwóch formach: online (MS Teams) i stacjonarnie w RoboLAB (ul. Akademicka 8, Rzeszów – bud. O, Strefa Kultury Studenckiej).

RoboExpert to profesjonalne szkolenia dla drużyn deklarujących udział w zawodach, w ramach których uczestnicy tych drużyn zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu umiejętności specjalistycznych oraz kompetencji miękkich. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych mentorów – ekspertów, którzy na co dzień współpracują z przemysłem oraz partnerami RoboLAB.

Zapisy startują już 26 września (poniedziałek) o godzinie 12:00!

By móc uczestniczyć w spotkaniu trzeba zapisać się poprzez kalendarz na naszej stronie: https://robolab.edu.pl/zajecia/kalendarz/

Nie zwlekajcie z zapisami! Ilość miejsc ograniczona!

Do zobaczenia😊