ROBO~motion powraca do Rzeszowa! Tegoroczna, szósta edycja międzynarodowych zawodów odbędzie się 28 listopada 2021r na Hali Podpromie w Rzeszowie. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w aż 8 kategoriach czyli 17 konkurencjach. Organizatorzy przygotowali areny do zmagań na torach dla LineFollower’ów czy walk Sumo. Sam tor w kategorii LF przetestuje umiejętności programistyczne i konstrukcyjne wielu robotyków. Oprócz standardowych konkurencji organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Każdy konstruktor niezależnie czy dopiero zaczyna przygodę z elektroniką czy jest już doświadczony na pewno znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także konkurencji dedykowanych fanom marki LEGO. 

Tegoroczna edycja powraca z dużym hukiem. W związku z tym organizatorzy pragną zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w specjalnej konkurencji: SmashBots by RoboLAB! Potężne, zdalnie sterowane śmiercionośne maszyny staną do walki w specjalnie zaprojektowanej zamkniętej arenie gotowej wytrzymać potężne uderzenia. Jest to pierwsza taka konkurencja w Polsce. Zachęcamy wszystkie osoby aby 28 listopada być na Hali Podpromie kibicować zawodnikom w ich zmaganiach i zobaczyć największe zawody robotyczne w Polsce! 

Zapraszamy do obserwowania wydarzenia Robo~motion2021 oraz fanpage’a na Facebook-u, a także na naszą stronę robomotion.com.pl Rezerwujcie termin i wpadajcie do Regionalnego Centrum Sportowo-Widowiskowego „Podpromie” na niesamowite zawody robotyczne! 

Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowska Grupa IT czyli Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO oraz Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych, rzeszowski RoboLAB Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, a także Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Podkarpacki. Partnerami wydarzenia są m.in. BorgWarner, Deloitte, MTU Aero Engines, Sędziszów Małopolski, Prezydent Miasta Rzeszowa, Urząd Marszałkowski oraz Pratt & Whittney. Zawody są objęte Patronem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa. 

Udostępnij: